Archivační webový portál

Aktualizace 18.02.2019

  • Po havárii systému byl spuštěn nový webový server.

Aktualizace: 12.05.2018

  • Po upgrade prohlížeče Google Chrome potíže s přehráváním pominuly.

Aktualizace: 28.03.2018

  • Zaznamenali jsme potíže s přehráváním onboardových videí na onboard serveru v některých počítačích se systémem Win 10 a WIN 7  po upgrage prohlížeče Google Chrome. Zařízení Mac s OS X fungují bez potíží.
  • Problém se snažíme odstranit.
  • Momentálním řešením je instalace webového prohlížeče Mozilla Firefox, kde jsme doposud nezaznamenali žádný problém. (Odkaz na stažení Firefox)
  • Pokud nechcete instalovat Firefox, zůstává funkční možnost stažení jednotlivých videí na disk Vašeho počítače a následné přehrávání v běžných přehrávačích, jako např. VLC

Aktualizace aplikace: 10.01.2017

  • Byla spuštěna nová aplikace pro přístup k onboardovým videím na serveru. Nová verze Vám přinese lepší využití systému a přístupu k datům, mimo jiné například možnost přehrávání videí na tabletech, nebo mobilních telefonech, či v místech s pomalejším internetem.

Po přihlášení k účtu se zobrazí tato obrazovka:

Úvodní obrazovka po přihlášení k účtu

Vyberte soutěž a klikněte na tlačítko GO TO ONBOARDS

Snímek obrazovky 2018-04-04 v 9.42.23 odp.
Snímek obrazovky 2016-03-02 v 8.15.06

Archivační portál je webové úložiště, kde se bezprostředně po každé soutěži ukládají veškeré  onboardové záznamy posádek, využívajících kamery nebo jiné služby M-CAM studio s.r.o. 

Každý uživatel (jezdec) má zřízen Individuální účet, chráněný přístupovým jménem a heslem. Přístup k videím je možný z jakéhokoliv počítače prostřednictvím Uživatelské sekce na stránkách www.m-cam.cz.

Po zadání jména a hesla v uživatelské sekci se zobrazí na monitoru přehled soutěží (viz obrázek výše). Kliknutím na vybrané logo soutěže zobrazíte jednotlivé záznamy rychlostních zkoušek. Videa můžete na svém účtu rovnou přehrávat, anebo si je stáhnout a dále s nimi pracovat.

Archivační webový portál je automatickou součástí služeb, souvisejících s pronájmem kamer a je posádkám k dispozici bezplatně. Výjimku tvoří pouze půjčování kamer v ekonomické variantě A, kde je prezentaci na portále  (z důvodu vlastní montáže a obsluhy zařízení) nutné dohodnout samostatně.