Mediální služby

studio

Příprava onboardových videí pro TV pořady:

Pro účely výroby televizních reportáží připravuje M-CAM studio z každého závodu výběr sekvencí onboardových kamer u všech posádek, které se umístí v první desítce absolutního pořadí a lídrů třídy 2WD (mají-li namontované odpovídající zařízení). Podmínkou použití onboard videí v televizní reportáži je nahraná komunikace posádky z intercomu v záznamu. Poklady rádi připravíme i pro posádky, které mají svou vlastní kameru a splňují výše uvedené podmínky.  Je však nutné předat zdrojový materiál v předem dohodnutém termínu.

Další možnosti:

Kromě možnosti použití onboardu v televizních pořadech nabízíme posádkám spolu se zapůjčením záznamové techniky tyto navazující služby:

    • Příprava videoklipů, optimalizovaných pro prezentaci na webových portálech. Klient si může vybrat až tři rychlostní zkoušky, které budou následně uploadovány na kanálu YouTube Mediasport. Tyto klipy budou opatřeny značkou mediasport.cz. Každá posádka má ale současně možnost vložit do svého videa loga vlastních týmových partnerů. Je to podmíněno pouze včasným dodáním grafického podkladu v odpovídající velikosti. Partnerská loga se zobrazí na začátku klipu vždy po dobu 4 sekund. Velikost zobrazované plochy je 1920 x 1080 px.
    • Užívací práva. Všechna pořízená videa posádek v seriálech MČR v automobilových rally a Rallysprint série budou následně předána objednavateli včetně užívacích práv. To znamená, že svůj materiál může tým používat bez omezení pro vlastní potřebu, nebo pro potřebu svých týmových partnerů.
    • Uložení dat. Způsob předání dat (videí) je na vzájemné domluvě. Preferujeme osvědčený postup uložení datových souborů na náš FTP server, odkud si svá videa může každý sám prohlížet, nebo stáhnout. Prohlížeč je optimalizován pro PC, tablet, nebo mobilní telefon.
  • Zálohování dat. Všechna zdrojová videa současně zálohujeme v datovém archívu v původní velikosti a formátu. Zde jsou uchována pro eventuální pozdější použití.
  • Propagační DVD/Blu-ray. Můžeme Vám vytvořit propagační DVD/Blu-ray z libovolné soutěže (tedy i zpětně). Obsahem disku je záznam ONB kamer všech rychlostních zkoušek, označených informacemi jako je název RZ, její délka a údaje o posádce. Rychlostní zkoušky jsou seřazeny do přehledného menu. Finální DVD/Blu-ray je opatřeno specifickou grafikou s barevným potiskem, identifikujícím soutěž i posádku. Také zde je možné vložit do grafiky loga týmových partnerů (s ohledem na velikost plochy nosiče). Výroba DVD/ Blu-ray nosičů je samostatně zpoplatněna. V ceně jsou dva kusy DVD/Blu-ray v krabičce, ale můžeme dodat libovolný počet kopíí.

adolf_barum_menu2[1]
adolf_kopna_potisk